دانلود hatch کفسازی برای هاشور و کف سازی اتوکد و نقشه طرح اسلیمی اتوکد و فایل اتوکد نقوش هندسی و تزئینات اسلامی و نمونه اتوکد آجرکاری و اتوکد گچبری

بیش از 400 نمونه الگوی هچ اتوکد شامل نقوش اسلیمی و تزئینات اسلامی و کف سازی و گچبری

نرم افزار اتوکد به عنوان مقبول ترین نرم افزار معماری و مهندسی در ایران شناخته می‌شود که این به دلیل سهولت استفاده و دستورات کاربردی این نرم افزار است. یکی از این دستورات، دستور hatch ( هچ ) است که برای پر کردن یا هاشور زدن سطوح مختلف به کار برده می‌شود. در اجرای این دستور باید به دو نکته کلی و مهم توجه داشت؛ اول آنکه محدوده ای که برای هشور زدن انتخاب می‌کنید باید در یک صفحه باشد ( سه بعدی نباشد ) و گوشه باز نداشته باشد و دوم آنکه در مواردی که صفحه کار شلوغ است تمام محدوده مورد نظر قبل از اجرای دستور در مانیتورتان دیده شود و یا در صورت نیاز و بروز مشکل محدوده به بخش های کوچکتر تقسیم گردد. برای ویرایش هم تنها کافی در اتوکد کلاسیک روی هچ دابل کلیک کنید و بیا از دستور mo استفاده نمایید.

به هرحال آنچه که باعث محدودیت های زیادی در دستور hatch است تعداد اندک الگوهای یا hatch pattern های اندک بر روی اتوکد است که در این بخش می‌توانید برای ایجاد هاشورهای دلخواه خود از دانلود hatch کفسازی و نقوش که ما در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید و hatch pattern های سفارشی را دانلود کرده و مطابق آموزش ساده ما از استفاده آسان این الگوها در قالب دستور هچ لذت ببرید. الگوی هاشور اتوکد ارایه شده در این بخش شامل طرح های مختلف برای کف سازی اتوکد ، طرح اسلیمی اتوکد و اتوکد نقوش هندسی و انواع اتوکد تزئینات اسلامی شامل آجرکاری و کاشیکاری و گچبری و … است که نمونه استفاده ار این الگو ها در کفسازی را می‌توانید در لینک مقابل ( نمونه سنگفرش و محوطه سازی در اتوکد ) مشاهده نمایید.

به همین راحتی این 400 الگوی هچ را به اتوکد اضافه کنید و با هاشورهای زیبا گرافیک پرزانته خودتون رو بهتر کنید.

*** با سه حرکت و در عرض چند ثانیه ***

دانلود hatch شامل نقوش کف سازی اتوکد ، طرح اسلیمی اتوکد نقوش هندسی و سنگ فرش

دانلود hatch کفسازی ؛ کف سازی اتوکد ، طرح اسلیمی اتوکد نقوش هنسی و تزئینات اسلامی

دانلود hatch کفسازی ؛ کف سازی اتوکد ، طرح اسلیمی اتوکد نقوش هندسی و تزئینات
دانلود hatch کفسازی ؛ کف سازی اتوکد ، طرح اسلیمی اتوکد نقوش هندسی و تزئینات

دانلود hatch کفسازی و سنگ فرش و اسلیمی و نقوش هندسی + فایل آموزش

برای خرید این فایل روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

راهنمای پرداخت و دانلود فایل

دانلود hatch کفسازی ؛ کف سازی اتوکد ، طرح اسلیمی اتوکد نقوش هندسی و تزئینات

این فایل توسط موسسه آکادمیکال ویرایش و جمع آوری شده است. این فایل قابل ویرایش و چاپ بوده و از اجزا و آبجکت های آن می توانید برای پرزانته طرح های حرفه ای و پروژه های دانشجویی خود استفاده کنید. همچنین موسسه آکادمیکال در زمینه های ذیل آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.