به آکادمیکال خوش آمدید.

سایت آکادمیکال با همکاری چند تن از اساتید و دانشجویان علاقه مند به حوزه معماری و شهرسازی ایجاد شده است. هدف ما در این مجموعه فراهم آوردن زمینه ای مناسب است که در آن دانشجویان بتوانند با مطالب جدید در حوزه معماری و شهرسازی آشنا شوند. همچنین در این سایت نمونه های متنوع پروژه های معماری و شهرسازی با موضوعات و کاربری های مختلف در قالب فایل های اتوکد یا پاورپوینت قرار داده شده است تا شما عزیزان در کارهای دانشجویی و حرفه ای خود از این نمونه های دانشجویی و حرفه ای ایرانی و خارجی استفاده نمایید و مطمئنا آشنایی با نمونه کارها بخشی مهم از آموزش معماری و شهرسازی است.

  • معماری و شهرسازی جزوه آزمون نظام مهندسی بلوک اتوکد طرح برنامه فیزیکی دیاگرام طراحی فنی و پروژه طراحی فنی ساختمان و تنظیم شرایط و اقلیم و آکوستیک و نور
  • معماری و شهرسازی جزوه آزمون نظام مهندسی بلوک اتوکد طرح برنامه فیزیکی دیاگرام سرانه پروژه و مقاله معماری

مهارت های ما

نمونه‌های اتوکد و بلوک 90
فاز دو و طراحی فنی 95
آزمون نظام مهندسی 85
مشاوره و آموزش 75

چرا آکادمیکال؟

ما شما را در امر طراحی یاری می دهیم. ابزار یک طراح، دانش طراحی، داشتن ابزار لازم و استفاده درست از آنهاست. هدف ما در وهله اول ارایه مواد خام و ابزار لازم برای طراحی پروژه های دانشجویی و حرفه ای و در وهله دوم ارایه نمونه کارها و تحلیل های مختلف برای بالا بردن دانش معماری و شهرسازی شماست.

  • تنوع

تلاش سایت آکادمیکال ارایه آرشیوی جامع برای استفاده شما در دوران تحصیل و دوران حرفه‌ای.

  • مشاوره

از مشاوره با اساتید همراه آکادمیکال نتایج مثبتی خواهید گرفت.

  • سفارش

سایت آکادمیکال با کادر مجرب خود آماده قبول و انجام سفارش‌های شما در زمینه طراحی فاز یک و ترسیم نقشه های فاز دو ، پروژه های دانشجویی و … با هزینه کم و کیفیت بالا می‌باشد. افتخار ما این است که در کوتاهترین زمان شما را به خواسته خود برسانیم.

آکادمیکال

با ما از پروژه ها ، جزوات و آموزش های بی‌شمار و متنوع حرفه‌ای و دانشجویی و مشاوره کارشناسان مجرب برای موفقیت در دوره های مختلف تحصیلی و حرفه‌ای و آزمون های ورودی ( آزمون کارشناسی ارشد ، آزمون نظام مهندسی ، کارشناس رسمی دادگستری و …) بهره‌مند شوید.

شما هم از مشتریان رضایتمند ما خواهید بود