این بخش شامل دانلود نمونه اتوکد تحلیل سایت شامل یک نمونه تحلیل سایت در اتوکد ، علائم تحلیل سایت و پرزانته و دانلود فایل اتوکد علائم آنالیز سایت ، علائم گرافیکی تحلیل سایت پلان و علایم پرکاربرد در آنالیز سایت است.

نمونه آنالیز سایت پلان یا نمونه تحلیل سایت در قالب فایل اتوکد

قبل از شروع فرآیند طراحی یا به عنوان گام نخست پروسه طراحی در حوزه معماری و شهرسازی آنچه که باید مورد توجه طراح قرار گیرد، مطالعات پایه و اولیه بستر طرح شامل مطالعات اکولوژیکی و امکان سنجی و موقعیت یابی طرح در قالب اتوکد تحلیل سایت است. همچنین مطالعه شرایط فیزیکی سایت پلان یا محدوده طرح و نیز قوانین و ضوابط حاکم بر طرح و مطالعات فرهنگی استفاده کنندگان از طرح از بخش های مهم مطالعات پایه در امر طراحی است که در نمونه ارایه شده بیشتر جنبه های اقلیمی و شرایط فیزیکی مورد نظر است.

در این بخش یک نمونه اتوکد آنالیز سایت ( تحلیل سایت ) در اختیار شما قرار گرفته است که در یک سایت فرضی انجام گرفته است. می توانید با استفاده از آبجکت‌هایی که در این فایل قرار داده شده است و با در دست داشتن اطلاعات اقلیمی سایت مورد نظر خود – جهت باد غالب شهرهای ایران را می‌توانید از اینجا دانلود کنید- به راحتی سایت پلان خود را تحلیل کنید. علاوه بر این در نمونه ارایه شده شرایط فیزیکی سایت با علائم تحلیل سایت استاندارد و در گرافیکی زیبا نشان داده شده است و نیز می توانید از علائم گرافیکی متنوعی که در این لینک ( https://site-graphic-1 ) قرار داده‌ایم نیز استفاده کنید. آنچه در این نمونه اتوکدی تحلیل سایت بررسی شده شامل موارد زیر است :

  • جهت باد غالب

  • جهت باد مطلوب

  • پوشش گیاهی سایت پلان

  • سرو صدای نامطلوب

  • دید و منظر

  • انواع دسترسی پیاده و سواره

  • جهت تابش آفتاب

  • جهت شیب زمین

  • معابر

  • و موارد دیگر …

برای دانلود جهت باد غالب در شهرهای ایران کلیک کنید.

دانلود اتوکد تحلیل سایت شامل نمونه تحلیل سایت و علائم تحلیل سایت

دانلود اتوکد آنالیز سایت و نمونه تحلیل سایت در اتوکد و علائم تحلیل سایت

دانلود اتوکد تحلیل سایت ، نمونه تحلیل سایت در اتوکد ، علائم تحلیل سایت و پرزانته
دانلود اتوکد تحلیل سایت ، نمونه تحلیل سایت در اتوکد ، علائم تحلیل سایت و پرزانته

دانلود نمونه اتوکد تحلیل سایت در اتوکد و علائم تحلیل سایت

برای خرید این فایل روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

راهنمای پرداخت و دانلود فایل

دانلود اتوکد تحلیل سایت ، نمونه تحلیل سایت در اتوکد ، علائم تحلیل سایت و پرزانته

فایل نمونه اتوکد تحلیل سایت توسط موسسه آکادمیکال ویرایش و جمع آوری شده است. این فایل قابل ویرایش و چاپ بوده و از اجزا و آبجکت های آن می توانید برای پرزانته طرح های حرفه ای و پروژه های دانشجویی خود استفاده کنید. همچنین موسسه آکادمیکال در زمینه های ذیل آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.