مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی ppt. شامل ریزفضاها و استاندارد و مطالعات اولیه و پلان نمونه موردی در 53 صفحه در قالب پاورپوینت آماده شده برای پایان نامه ها و رساله ها و مطالعات خانه موسیقی.

مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی

هنر موسیقی

هنرهای زیبا نماینده احساسات و درونیات هر ملت است و چون ذوق و روحیات ملت ها متفاوت است هنر مردمان هم که ناشی از روح آنها است متمایز از هم است. همان گونه که آداب و رسوم دو قوم، متفاوت از هم است جای تعجب نیست اگر موسیقی آنها نیز با هم تفاوت داشته باشد. شرایط جغرافیایی و طبیعی و عقاید و افکار و کیفیت رسوم مذهبی و سابقه تمدنی و سوابق تاریخی همه در تمایز موسیقی دو قوم مهم و تاثیرگذارند. چنانکه روح و ذوق و احساسات و عواطف ملل مشرق و مغرب زمین با هم تفاوت هایی در فلسفه و روش زندگی دارند؛ در طول تاریخ در حوزه هنرها و به ویژه در حوزه هنر موسقی راه متفاوتی را در پیش گرفته اند.

معماری خانه موسیقی

به عنوان یکی از مظاهر تمدن و فرهنگ، موسیقی هر ملت در بردارنده پیام های معنوی عمیق از باورها و اعتقادات مردمان گذشته هر سرزمین است. نواهای سنتی موسیقی ما با مضامین عرفانی و اجتماعی باید حفض و نگهداری و عرضه شوند تا ارتباط فرهنگی و هویتی میان حال و گذشته و آینده قطع نشود. البته برای نگهداری موسیقی ایرانی تنها نوشتن نغمات ایرانی کافی نیست بلکه باید به تدریج نوازندگان و سازندگان بیشتر با قواعد و اصول علمی موسیقی آشنا شوند تا بتوانند راه نگهداری درون مایه اصلی آن را در یابند و نشر دهند. بر این اساس وجود مرکزی معتبر و ویژه برای مطالعه و توسعه و گسترش این هنر اصیل ضروری به نظ می رسد. خانه موسیقی بستری برای ارج نهادن به پیشکسوتان هنر موسیقی و محافظت از سرمایه های هنر موسیقی جامعه است.

اهداف اصلی طراحی خانه موسیقی

  • حفظ میراث هنری ایران در بخش موسیقی
  • ارتقاء کیفی و رشد ارزش های معنوی موسیقی ایرانی مبتنی بر فرهنگ ملی
  • هدفمند نمودن فعالیت های موسیقی دانان و هنر جویان ایرانی به منظور تداوم حضور سنن ملی موسیقی
  • استعداد یابی هنری به منظور رشد کیفی موسیقی ایرانی
  • معرفی و عرضه موسیقی ایران به ملت های دیگر
  • پژوهش موسیقی قدیم و نوین ایران
  • برگزاری جشنواره های مختلف موسیقی در خانه موسیقی

فهرست مطالب پاورپوینت خانه موسیقی

ریز فضا خانه موسیقی

بخش اداری

بخش آموزشی

لابی

بخش خدمات

مطالعات پایه خانه موسیقی

مطالعات تکمیلی خانه موسیقی

فرم و کالبد خانه موسیقی

اقلیم و تاثیر آن در طراحی

نمونه موردی خانه موسیقی

پلان خانه موسیقی تهران

مدرسه رقص و موسیقی ژولیت

پاورپوینت مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی

در 53 صفحه با بیان گرافیکی و ریز فضاهای خانه موسیقی

خانه موسیقی یک مجموعه آموزشی و فرهنگی است که برای آموزش و ضبط و نشر و ارایه هنر موسیقی طراحی می شود. از این رو در معماری خانه موسیقی باید علاوه بر بیان مفاهیم نمادین، نیازهای فنی مجموعه همچون استانداردها و مسایل آکوستیکی نیز باید مد قرار گیرد. فایل حاضر با عنوان مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی در قالب پاورپوینت در 53 صفحه کامل شامل اطلاعات لازم برای طراحی خانه موسیقی و چند نمونه پلان معماری از خانه موسیقی است. همچنین فایل ارایه شده برای نگارش پایان نامه و رساله با عنوان پایان نامه طراحی خانه موسیقی مفید خواهد بود. همچنین برای دانلود برنامه فیزیکی و عرصه بندی خانه موسیقی به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود پاورپوینت مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی

مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی ppt.
مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی ppt.

دانلود فایل طراحی خانه موسیقی

شامل ریزفضاها و نمونه موردی خانه موسیقی

برای خرید این فایل روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

راهنمای پرداخت و دانلود فایل

مطالعات خانه موسیقی ؛ ریز فضا خانه موسیقی و نمونه موردی خانه موسیقی

این فایل توسط موسسه آکادمیکال ویرایش و جمع آوری شده است. این فایل قابل ویرایش و چاپ بوده و از اجزا و آبجکت های آن می توانید برای پرزانته طرح های حرفه ای و پروژه های دانشجویی خود استفاده کنید. همچنین موسسه آکادمیکال در زمینه های ذیل آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.