بلوک های اتوکد کاربرد های متنوعی دارند. از کاربردهای مهم بلوک ها در اتوکد استفاده از این بلوک ها برای مبلمان برش اتوکد و مبلمان پلان و نما است که بسیار با آن آشنا هستیم. در این بخش نمونه هایی خاص از بلوک مبلمان برای استفاده شما فراهم آورده ایم. این بلوک های اتوکد شامل مبلمان وسایل تزیینی و سمپل داکراسیون اتوکد و آبجکت دکوراتیو زیبایی برای طراحی داخلی و نیز کمد لباس و پرسناژ و درخت در حالت نما و پلان می باشد که مطمنا در امر پرزانته مفید و پرکاربرد خواهد بود.

بلوک مبلمان اتوکد

بلوک مبلمان اتوکد در حالت برش و نما و پلان

بلوک های مبلمان در اتوکد شامل آبجکت ها و سمپل های متنوعی از اشیا و وسایل مختلف هستند که در حالت های نما و پلان آماده می شوند. مطمنا تا حالا شما هم از این مبلمان های اتوکدی برای پرازنته نما و یا پلان و یا مبلمان برش اتوکد خود استفاده کرده اید و با استفاده از این بلوک ها آشنا هستید. اگر باز در زمینه استفاده از بلوک های اتوکد و ویرایش و به روزرسانی این بلوک ها نیازمند راهنمایی و آموزش هستید توصیه می کنیم لینک زیر را مشاهده نمایید.

  • کار با بلوک در اتوکد و آشنایی با دستور Block

مبلمان برش اتوکد ؛ مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد

در این بخش نمونه هایی خاص و زیبا از مبلمان برش اتوکد برای پرزانته نما و برش ترسیم های اتوکدی شما قرار داده ایم. مبلمان های اتوکدی این بخش شامل مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد و آبجکت وسایل دکوراتیو و درخت و پرسناژ و جهت شمال و بلوک های مبلمان متنوع و پرکاربرد برای پرزانته طرح های شما می باشد. شما به سادگی و با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl+C و Ctrl+V می توانید از مبلمان برش اتوکد استفاده نمایید.

 

*** همچنین برای دیدن انواع بلوک مبلمان و علائم گرافیکی و کادر و شیت بندی ” اینجا کلیک “ کنید ***

دانلود مبلمان برش اتوکد ؛ مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد

مبلمان برش اتوکد ؛ مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد [DWG]
مبلمان برش اتوکد ؛ مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد [DWG]

دانلود مبلمان برش اتوکد

مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد و آبجک های دکوراتیو و پرسناژ و فیگور و درخت و جهت شمال [DWG]

برای خرید این فایل روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

راهنمای پرداخت و دانلود فایل مبلمان برش اتوکد

مبلمان برش اتوکد ؛ مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد [DWG]

فایل مبلمان برش اتوکد ؛ مبلمان وسایل تزیینی و سمپل دکوراسیون اتوکد در قالب اتوکد توسط موسسه آکادمیکال ویرایش و جمع آوری شده است. این فایل قابل ویرایش و چاپ بوده و از اجزا و آبجکت های آن می توانید برای پرزانته طرح های حرفه ای و پروژه های دانشجویی خود استفاده کنید. همچنین موسسه آکادمیکال در زمینه های ذیل آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.