دانلود اصول طراحی هتل و ریز فضاهای هتل طبق ضوابط سازمان جهانگردی دانلود دو فایل Word مجموعاً در 42 صفحه به صورت تایپ شده و آماده چاپ با عنوان برنامه فیزیکی هتل ؛ ضوابط هتل ، دیاگرام هتل و ضوابط طراحی هتل [Doc]

دانلود اصول طراحی هتل و ریز فضاهای هتل طبق ضوابط سازمان جهانگردی

هتل ها نمادی از صنعت توریسم هستند که به سبب سود حاصله از آنها مورد توجه بسیاری از سرمایه داران در مناطق و شهرهای توریستی هستند. وظیفه هتل ها اسکان موقت گردشگران و ارایه خدمات رفاهی با کیفیت مطلوب به ایشان است. سازمان جهانی گردشگری معیارهایی برای اعطای درجه به هتل ها تنظیم کرده است که در سراسر دنیا یکسان است. در اصول طراحی هتل و ریز فضاهای هتل باید این معیار ها و ضوابط مورد توجه طراحان باشد تا بتوانند درجه یا تعداد ستاره مورد نظر خود را پس از احداث هتل دریافت کنند. بخشی از این اصول طراحی هتل در قالب دو فایل Word مجموعاً در 42 صفحه برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. با خرید این فایل موارد زیر در اختار شما خواهد بود:

  • برنامه فیزیکی هتل

  • دیاگرام هتل

  • ریز فضاهای هتل

  • فضاهای مورد نیاز برای درجه های مختلف هتل

  • ضوابط سازمان جهانگردی درباره هتل

برای خرید این فایل روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

برای توضیح بیشتر و دانلود فایل ( اینجا ) کلیک کنید.

 

دانلود اصول طراحی هتل و ریز فضاهای هتل طبق ضوابط سازمان جهانگردی

اصول طراحی هتل و ریز فضاهای هتل طبق ضوابط سازمان جهانگردی

اصول طراحی هتل و ضوابط سازمان جهانی جهانگردی (WTO)

سازمان جهانگردی سازمانی بین المللی است که از عضویت دولتهای مختلف به وجود آمده است. هدف این سازمان رهبری و هدایت جهانگردی است. سازمان WTO کل جهان را از نظم جهانگردی به چند ناحیه تقسیم نموده است. یکی از این نواحی ناحیه وسیع خاورمیانه است و ایران در این ناحیه قرار دارد. سازمان WTO برای هتلهای خاورمیانه، ضوابط و مقرراتی تعیین نموده است که باید در اصول طراحی هتل رعایت گردد. در دو فایل با عنوان برنامه فیزیکی هتل ؛ دیاگرام هتل و اصول طراحی هتل پرداخته ایم.

رابطه اصول طراحی هتل و درجه بندی هتل ها

WTO به دلیل وضعیتش به عنوان بخشی از نقش استاندارد کردن فعالیتش شامل طبقه بندی جهانی هتل نیز می شود. که این طبقه بندیها، شامل 6 منطقه جغرافیایی است که در هر 6 منطقه مشاوره هایی صورت گرفته و اصول طراحی هتل مشخص شده است. برای آشکار ساختن و تعیین رتبه های گوناگون هتلها نهاد ستاره یا پیشینیه شماره 5 پذیرفته شده است. برنامه فیزیکی هتل با توجه به این درجه بندی باید ریز فضاها و استاندرهای مشخصی را رعایت نماید که موضوع این نوشتار معرفی چنین مشخصه هایی است که باید در اصول طراحی هتل مورد توجه قرار گیرد.