پاورپوینت اصول طراحی مجتمع مسکونی و تحلیل مجتمع مسکونی خارجی [PPT] در 33 اسلاید به بررسی مسایل اقلیمی موثر در روند طراحی مجتمع مسکونی و نیز انواع مجاورت بلوک های مسکونی در سایت و نیز شناخت و تحلیل سه نمونه مجتمع مسکونی خارجی می پردازد.

اصول طراحی مجتمع مسکونی و تحلیل نمونه موردی

در 33 اسلاید با گرافیک زیبا

این پاورپوینت شامل بررسی اقلیم سرد و تاثیر آن در طراحی مجتمع مسکونی و اصول طراحی مجتمع مسکونی و تحلیل سه نمونه موردی خارجی مجتمع مسکونی است. با دانلود این پاورپوینت درباره موراد زیر اطلاعات مفیدی کسب خواهید نمود:

  • طراحی خانه اقلیم سرد

  • فرم ساختمان در اقلیم سرد

  • استاندارد طراحی واحد مسکونی

  • جانمایی فضاهای واحد مسکونی

  • انواع اسقرار بلوک های مسکونی در مجتمع های مسکونی

  • تحلیل مجتمع مسکونی دانی بروک

  • تحلیل مجتمع مسکونی پِنس پِلیس

  • تحلیل مجتمع مسکونی هَلِن

 

برای خرید و دانلود پاورپوینت اصول طراحی مجتمع مسکونی روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

برای توضیح بیشتر و دانلود فایل ( اینجا ) کلیک کنید.

 

پاورپوینت اصول طراحی مجتمع مسکونی و تحلیل مجتمع مسکونی خارجی [PPT]

پاورپوینت اصول طراحی مجتمع مسکونی و تحلیل مجتمع مسکونی خارجی [PPT]

طراحی مجتمع مسکونی در دوره معاصر

در خانه سازی معاصرفضاهای بسته شامل اتاق های مجزا بلافاصله پس از اتمام فضاهای باز( حیاط یا خیابان ) شروع می شوند ولی در خانه سنتی ایرانی همواره در حد فاصل فضاهای باز و بسته فضاهایی واسط وجود داشته است که موجب امنیت بیشتر می شده است. این در حالی است که در فضای خانه های معاصر چون وارد می شویم گم نمی شویم اما نمی توانیم خودمان و فضای خودمان را پیدا کنیم تقریبا یکباره همه آن چه فضاهای خانه های معاصر را شکل می دهند عیان می شوند.

مشکلات طراحی مجتمع های مسکونی امروز

همه چیز قابل پیش بینی است. اگر صاحب خانه دستمان را نگیرد و هدایتمان نکند و اگر مبل های آماده برای نشستن اندکی دور از دید باشد، جایی برای رفتن نیست اشیا ما را هدایت می کنند. درها که به سبب فقدان درگاهی حریم هایشان درهم می شود تنها با بسته بودن آشکار می شوند و بدین ترتیب با بسته بودن درها تشخیص آشپزخانه، حمام، توالت و گاه در خروجی مشکل می نماید. بوی غذا شاید به آشپزخانه هدایتمان کند و چک چک شیرهای آب و سیفون به دستشویی و توالت. مکان پنجره ها را بیشتر از طریق پارچه یا کرکره ای آویزان به دیوار می توان تشخیص داد نه چشم اندازهایی که می بایست از درونشان دیده شود.

 

برای خرید و دانلود پاورپوینت اصول طراحی مجتمع مسکونی و تحلیل مجتمع مسکونی خارجی روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید…