دانلود اصول طراحی مهدکودک ؛ استاندارد مهد کودک و ضوابط استقرار مهد [PPT] شامل یک فایل در 70 اسلاید با عنوان ضوابط طراحی مهد کودک ؛ ریز فضاهای مهدکودک و ضوابط معماری مهدکودک که مطالب و نکات مهمی که باید در طراحی مهد مورد توجه قرار گیر را در خود جای داده است.

اصول طراحی مهدکودک

در این بخش فایلی با عنوان ضوابط طراحی مهد کودک ؛ ریز فضاهای مهدکودک و ضوابط معماری مهدکودک در قالب پاورپوینت [PPT] و در 70 صفحه ارایه شده است. فایل حاضر شامل ریز فضاها و استانداد ها و اصول طراحی مهد ها است. در این پاورپوینت ضوابط مهمی که باید در طراحی مهد کودک مورد توجه معماران و طراحان قرار گیرد جمع آوری و تنظیم شده است. استاندارد فضاهای مختلف مهد همچون شرایط کلاس ها و بخش نوباوه و شیرخوارگاه و نیز استاندارد و سرانه فضاهای باز و محوطه های بازی مهد کودک از مواردی است که بر آن تاکید شده است. همچنین ویژگی های عمومی و ضوابط تجهیزات مهد نیز در بخشی از این پاورپوینت گردآوری شده است.

برای خرید این فایل روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.

همچنین برای دانلود مطالب مرتبط با طراحی مهد کودک و خانه کودک به لینک زیر مراجعه کنید:

برای توضیح بیشتر و دانلود فایل ( اینجا ) کلیک کنید.

 

دانلود اصول طراحی مهدکودک ؛ استاندارد مهد کودک و ضوابط استقرار مهد [PPT]

اصول طراحی مهدکودک ؛ استاندارد مهد کودک و ضوابط استقرار مهد [PPT]

مکان قرارگیری ساختمان مهدکودک در بافت شهری

مکان استقرار یک واحد مهدکودک باید به گونه ای انتخاب شود که از کمترین شیب و ناهمواری برخوردار باشد و در مواردی که شکل غالب زمین با شیب زیاد باشد، طراحی باید به صورتی انجام شود که امکان فعالیت آموزشی در کارآمد ترین شکل ممکن فراهم آید.

اصول همسایگی ها در طراحی مهدکودک

ساختمان مهدکودک از نظر همجواری باسایر ساختمانها و عوامل جغرافیایی می بایست امکان حرکت هوا و در نتیجه تهویه را فراهم آورد. نحوه استقرار ساختمان مهد باید به گونه ای باشد که اثرات بادهای مزاحم کاهش یابد و برخورداری از بادهای مناسب افزایش یابد تا حداکثر استفاده از جریان هوای مناسب برای تهویه طبیعی کلیه ریز فضاهای مهدکودک به وجود آید.